Yhteystiedot

Suomen Kampurajalkayhdistys ry.

Rinnetie 11 as 3

38460  SASTAMALA

skyry(at)skyry.org

 

Skyryn vastuuhenkilöt 2018

 

Tytti Fry, puheenjohtaja

041 704 9510

tytti.fry@skyry.org

Skype: tp.fry (erityisesti yhdistyksen kokoukset)

 

Suvi Laakso, varapuheenjohtaja

044 599 2224

suvi.laakso@skyry.org

 

Tanja Tuononen, jäsensihteeri

tanja.tuononen@skyry.org

 

Marjo Österman, sihteeri

045 256 4050

marjo.osterman@skyry.org

 

Riina Mustakallio, tapahtumavastaava ja lapsiperheiden vertaistuki

040 700 4714

riina.mustakallio@skyry.org

 

Theo Heino, some-vastaava

041 742 2650

theo.heino@skyry.org

 

HALLITUKSEN ULKOPUOLISET VASTUUHENKILÖT

 

Marketta Rissanen, rahastonhoitaja

marke.rissanen@skyry.org

 

Jaana Romo-Inkeri, kotisivuista vastaava

jaana.romo-inkeri@skyry.org

 

Tarja Mäkäräinen, aikuissähköpostiringin ylläpitäjä

tarja.makarainen@skyry.org

 

 

Ota yhteyttä